Dasty užterštų riebaluotų paviršių valiklis 1l

4,10 €
Su mokesčiais
Kiekis

Aprašymas

Dasty užterštų  riebaluotų paviršių valiklis yra geriausias prekyboje esantis šios paskirties preparatas. Produktas skirtas  valyti stipriai užterštus paviršius paveiktus gamtos, augalinių riebalų, mineralinių tepalų, dulkių ir teršalų iš aplinkos. Naudojant Dasty nereikia perplauti ir džiovinti apdoroto paviršiaus. Po valymo nepalieka valymo žymių. Ilgalaikis aromatas. Sudėtyje nėra tirpiklių.

Kur ir kaip naudoti

Dasty valiklis yra idealus ploviklis, valantis stipriai užterštus paviršius tiek namuose, tiek  aplinkoje. Idealiai tinka mineralinio purvo (pridegusio aliejaus, kvapo panaikinimui ir tt) ir pačių įvairiausių rūšių paviršių valymui.

Dasty valikliu apipurkšti valomąjį paviršių, palikti kelias sekundes ir nuvalyti drėgna kempine.

Produktas turi būti purškiamas tiesiai ant užteršto paviršiaus, jei purvas yra įsisenėjęs - užpurškus palaukti 4/5 minutes ir tada nuplauti.

Dėmesio

Nenaudokite valiklio paviršiams, kurie yra pagaminti iš polikarbonato (skaidraus plastiko, organinio stiklo), tokie kaip: šalmų stikliukas, automobilio priekiniai žibintai, dušo panelės ir t.t.

Dėl dažytų paviršių

Dėl dažytų, lakuotų paviršių ar medžiagų, pirmiausia turėtumėte išbandyti juos mažai matomoje vietoje, siekiant išvengti spalvos pažeidimo, prieš valant visą dažytą paviršių.

Prekė detaliau
6 Prekės
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e